| et |      
Sisu Võistlused

Edukad esinemised talihooajal 2012

ESTOLOPPET Eesti Pikamaasuusatamise sarja 2012 aastal teamide arvestuses võitis
``Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux`` team koossesisus:
JAANUS BAUMAN
TAAVI PART
PRIIT VIDEVIK
MEELIS VEILBERG
ROLAND TOOME
AGO VEILBERG
ULVAR PAVLOV
RISTO ROONET


17.02.2012 toimunud 42. SEB Tartu Suusamaratonil teamide arvestuses saavutas 2 koha
``Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux`` team koosseisus:
Roonet Risto
Veilberg Ago
Pavlov Ulvar
Toome Roland
Nook Reimo
Sirvel Margus
Bauman Jaanus
Kuuseoks Aare
Tupits Ivo
Veilberg Meelis
Kask Janek
Part Taavi
Toome Rita


13.mail 2012 toimunud SEB 30. Tartu Jooksumaratonil teamide arvestuse 1 koha saavutas
``Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux`` team koosseisus:
JAANUS BAUMAN
AGO VEILBERG
ULVAR PAVLOV
ELAR VULLA
ALAR ERVIN
RANNO AUN
CRISTJAN LÄÄN
 

Sportlikud saavutused 2011/2012 talihooajal

Möödunud sügis-talvisel- kevadisel perioodil saavutasid klubi võistkonnad ja individuaalvõistlejad häid sportlikke tulemusi:

1. Selline seltskond ``Rakvere Siplased/CRAFT`` nime all, võitis juba teist aastat järjest
Eesti pikamasuusatamise sarja EMT Estoloppet 2011 aastal ja sai vastavasisulise karika.


Taavi Part

Priit Videvik

Ago Veilberg

Meelis Veilberg
Jaanus Bauman

Roland Toome

Ulvar Pavlov 

Risto Roonet 
 


2. Selline seltskond võitis ära Tartu suusamaratoni klubide arvestuses ja sai vastavasisulise karika

``Rakvere Siplased/CRAFT``
Osalejate (16 suusatajat) nimekiri:

290 Part Taavi 10172 Videvik Priit 112 Veilberg Ago 362 Veilberg Meelis 10186 Bauman Jaanus 154 Toome Roland 1043 Toome Rita 55 Pavlov Ulvar 101 Roonet Risto 10109 Tupits Ivo 
10112 Lein Andrus 10116 Maasikmäe Argo 426 Holtsmann Siim 212 Kask Janek 
582 Sirvel Margus 585 Kuhi Peeter



Selline seltskond `` Rakvere Siplased``sai Taru Jooksumaratonil klubide arvestuses 3 koha ja vastavasisulise auhinna:





JAANUS BAUMAN

ANDRUS LEIN

PRIIT VIDEVIK

ARGO MAASIKMÄE

PEETER KUHI

AGO VEILBERG

ULVAR PAVLOV

MARVE VIRUNURM

ELAR VULLA

TÕNU KUHI
 

Tänu kõigile loetletutele ja ka individuaalvõistlejatele, kes klubi esindasid. Edukat esinemist järgnevatel mõõduvõtmistel.

Jõudi Linnade Suvemängud, rattakross, Mõedaku, 2010

Eesti linnade 41. suvemängud
   JALGRATTAKROSS           
            Mõedaku, 26.06.2010    
                   
                   
KOHTLINNPUNKTE          
1ELVA194          
2RAKVERE194          
3SAUE178          
4KÄRDLA160          
5TÕRVA159          
6PÜSSI83          
7KUNDA60          
8JÕGEVA24          
                   
                   
PeakohtunikJüri Kruus                
                   
                   
                   
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. ring2. ring 3. ring 4. ring 5. ring 6. RingAegPunkte KOHT
7Kert Väinsalu ElvaM 0:10:000:10:09 0:10:12 0:10:27 0:10:26 0:10:451:01:5940 1
10Kristjan Randma ElvaM 0:09:530:10:17 0:10:21 0:10:51 0:10:26 0:10:511:02:3937 2
2Siim KoolmeisterKärdlaM 0:09:530:10:18 0:10:19 0:10:51 0:10:41 0:10:431:02:4535 3
18Kristjan Vidder RakvereM 0:10:130:10:15 0:10:54 0:11:19 0:11:17 0:10:521:04:5033 4
6Karli Kannel SaueM 0:10:140:10:22 0:10:47 0:11:19 0:11:19 0:10:501:04:5132 5
1Jaan KoolmeisterKärdlaM 0:10:150:10:22 0:10:44 0:11:19 0:11:19 0:10:531:04:5231 6
4Rauno Neuhaus SaueM 0:10:270:10:47 0:12:46 0:12:27 0:12:21 0:12:131:11:0130 7
3Marko Pruus SaueM 0:11:440:12:25 0:12:28 0:12:34 0:12:52  1:02:0329-1 ring8
20Helar Kriisa RakvereM 0:11:470:12:08 0:12:22 0:12:53 0:13:31  1:02:4128-1 ring9
21Urmas TreuTõrvaM 0:11:450:12:25 0:12:30 0:12:51 0:13:11  1:02:4227-1 ring10
22Reijo PeenemaPüssiM 0:11:480:13:39 0:14:09 0:14:09 0:13:45  1:07:3026-1 ring11
23Rainer Vaitmaa PüssiM 0:11:490:13:21 0:13:51 0:14:45 0:13:45  1:07:3125-1 ring12
59Riho ReinJõgevaM 0:14:280:15:27 0:15:54 0:16:16    1:02:0524-2 ringi13
16Allar Aron KundaM 0:17:050:19:19 0:19:11 0:17:47    1:13:2223-2 ringi14
11Illar Lood ElvaM 0:10:290:12:27           DNF
13Rainer Kõnd ElvaM 0:11:270:13:23           DNF
5Kert Paidre SaueM              DNS
8Erik Raadom ElvaM              DNS
9Arno Raadom ElvaM              DNS
12Rauno Viilman ElvaM              DNS
14Eero Sutt ElvaM              DNS
15Allan Mägi  ElvaM              DNS
17Ain Rünk RakvereM              DNS
19Taavi PartRakvereM              DNS
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. ring2. ring 3. ring 4. ring 5. ring 6. RingAegPunkte KOHT
26Sander Kütt RakvereM-16 0:11:460:12:46 0:13:21 0:13:23 0:13:31  1:04:4740-1 ring1
25Georg Kõivumägi ElvaM-16 0:12:360:13:14 0:14:26 0:14:02 0:13:39  1:07:5737-1 ring2
24Cristian Anton SaueM-16 0:14:110:14:16 0:14:53 0:14:50 0:15:34  1:13:4435-1 ring3
27Argo NeumannTõrvaM-16 0:14:100:31:07 0:14:53 0:14:12    1:14:2233-2 ringi4
      0:00:00 0:00:00          
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. Ring2. Ring 3. Ring 4. Ring    AegPunkte KOHT
31Alari Kannel SaueM-40 0:09:500:10:21 0:10:31 0:10:35    0:41:1740 1
35Ivo TupitsRakvereM-40 0:10:180:10:45 0:11:17 0:11:22    0:43:4237 2
29Aimar Pedari SaueM-40 0:10:500:11:10 0:11:30 0:11:30    0:45:0035 3
33Toomas Järveoja  ElvaM-40 0:10:580:11:55 0:11:45 0:11:59    0:46:3733 4
36Aivar Pärnmets RakvereM-40 0:11:050:11:49 0:11:51 0:12:00    0:46:4532 5
30Arbo Aasoja SaueM-40 0:10:590:11:53 0:12:09 0:12:02    0:47:0331 6
34Jaanus Järveoja     ElvaM-40 0:11:200:11:48 0:12:06 0:11:54    0:47:0830 7
60Vello KüttRakvereM-40 0:11:170:12:12 0:12:21 0:12:37    0:48:2729 8
28Toomas Mast KärdlaM-40 0:12:390:13:31 0:13:49 0:13:38    0:53:3728 9
37Andrus AbelTõrvaM-40 0:12:560:13:24 0:14:00 0:14:01    0:54:2127 10
32Tõiv Tamm         ElvaM-40 0:11:300:13:44 0:18:23      0:43:3726-1 ring11
38Tauno NeumannTõrvaM-40 0:13:270:14:35 0:15:55      0:43:5725-1 ring12
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. Ring2. Ring 3. Ring 4. Ring    AegPunkte KOHT
40Hillar ValkRakvereM-50 0:12:020:12:17 0:12:43 0:12:33    0:49:3540 1
41Tiit Kabonen RakvereM-50 0:12:510:13:34 0:14:09 0:13:59    0:54:3337 2
39Tarmo Järveoja  ElvaM-50 0:13:400:14:38 0:15:06      0:43:2435-1 ring3
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. Ring2. Ring 3. Ring 4. Ring    AegPunkte KOHT
43Sirje Lepik ElvaN-16 0:12:100:13:10 0:13:39 0:14:03    0:53:0240 1
44Mae Lang ElvaN-16 0:12:460:13:40 0:14:07 0:13:49    0:54:2237 2
45Meriliin TreuTõrvaN-16 0:15:060:16:04 0:16:01      0:47:1135-1 ring3
42Brita Liivamaa SaueN-16 0:15:510:19:09 0:21:10      0:56:1033-1 ring4
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. Ring2. Ring 3. Ring 4. Ring    AegPunkte KOHT
48Maarja Kuuskvere ElvaN 0:11:580:12:42 0:13:10 0:13:35    0:51:2540 1
49Kristi Aron KundaN 0:18:380:19:44 0:19:24      0:57:4637-1 ring2
47Iti-Lee Neuhaus SaueN 0:19:360:24:51        0:44:2735-2 ringi3
46Kalli Piht KärdlaN              DNS
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. Ring2. Ring 3. Ring 4. Ring    AegPunkte KOHT
56Tiina Kriisa RakvereN-35 0:14:590:15:46 0:15:28      0:46:1340-1 ring1
57Marju ToomTõrvaN-35 0:15:250:15:50 0:15:37      0:46:5237-1 ring2
51Ülle PaasojaKärdlaN-35 0:15:260:15:32 0:16:49      0:47:4735-1 ring3
54Helje Järveoja ElvaN-35 0:15:560:17:33 0:18:00      0:51:2933-1 ring4
58Laine Tops PüssiN-35 0:18:370:20:13 0:20:40      0:59:3032-1 ring5
52Helen Mast KärdlaN-35 0:18:550:22:42        0:41:3731-2 ringi6
50Kaja AntonsKärdlaN-35              DNS
53Jana Matvejeva SaueN-35              DNS
55Elen Bikejev KundaN-35              DNS
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

Saurus CMS @ Veebimajutus.ee