| et |      
Sisu Teisipäevakud Tulemused

Rakvere Rattapäevakud 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koondtulemused

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koht

Nr.

Nimi

1.etapp

2.etapp

3.etapp

4.etapp

5.etapp

6.etapp

7.etapp

8.etapp

Kokku (5 etappi)

1

127

Kriit Kalle

100

100

85

100

100

100

90

 

500

2

602

Kivioja Raimo

90

 

 

90

 

 

 

100

 

3

126

Põldma Mirko

85

 

74

74

85

85

80

85

420

4

81

Reedo Valdeko

80

74

72

85

74

80

74

90

409

5

68

Saar Tõnis

76

 

 

 

 

 

 

 

 

6

283

Leigri Mehis

74

 

80

67

 

 

 

 

 

7

46

Shumanov Tiit

72

67

 

 

 

 

 

 

 

8

34

Undrest Jaanus

70

76

 

68

68

 

 

 

 

9

5

Toome Roland

69

80

68

65

76

76

70

80

382

10

282

Rünk Ain

68

 

69

 

 

 

69

 

 

11

61

Kabonen Tiit

67

 

 

 

64

 

54

72

 

12

63

Kond Kuido

66

65

63

66

63

 

 

70

330

13

100

Tupits Ivo

65

 

65

61

 

72

63

 

326

14

45

Remiküll Ragnar

64

62

 

 

 

 

 

65

 

15

102

Videvik Priit

63

70

 

 

 

 

64

 

 

16

1315

Tiitus Timmo

62

 

 

 

 

 

 

 

 

17

86

Mental Erki

61

 

 

 

 

 

 

 

 

18

35

Kuusalu Ivo

60

 

 

 

 

 

 

 

 

19

50

Nirgi Sten-Erik

59

72

67

63

70

74

68

74

358

20

51

Ebber Andrus

58

68

 

 

66

70

58

67

329

21

73

Kerm Margus

57

63

 

 

 

69

 

 

 

22

53

Viidemann Mati0000

56

 

 

 

 

 

 

 

 

23

72

Suursu Mart

55

64

 

 

 

67

 

 

 

24

39

Nirgi Ahti

54

54

 

53

 

 

 

62

 

25

3

Toome Rita

53

66

 

50

62

 

55

59

295

26

465

Õispuu Mairis

52

59

 

 

59

 

 

 

 

27

13

Nirgi Robin

51

55

 

 

 

66

 

60

 

28

44

Kask Kert

50

 

 

 

 

 

 

 

 

29

12

Kabanen Kalmer

49

 

 

 

 

 

 

 

 

30

 

Rohtmets Argo

 

90

100

 

90

90

100

 

470

31

 

Kruusemann Magnus

85

76

76

 

 

 

 

 

32

 

Ots Kaupo

 

69

66

 

69

 

65

76

345

33

 

Sirvel Margus

 

 

90

72

80

 

76

 

 

34

 

Sirvel Merili

 

61

 

 

57

 

53

63

 

35

 

Reissaar Alari

 

60

 

 

 

 

 

 

 

36

 

Kaarjärv Maris

 

58

 

 

 

 

 

 

 

37

 

Nirgi Siim

 

57

 

 

 

 

 

 

 

38

 

Kreegimets Janis

 

56

 

52

58

68

51

64

298

39

 

Sigus Marko

 

 

70

 

 

 

 

 

 

40

 

Sildvee Madis

 

 

64

70

72

 

61

 

 

41

 

Neidra Rainer

 

 

 

80

 

 

 

 

 

42

 

Etverk Markko

 

 

 

69

 

 

 

 

 

43

 

Rikolas iim

 

 

 

64

 

 

 

 

 

44

 

Steinburg Greete

 

 

 

62

 

 

 

68

 

45

 

Aksel Indrek

 

 

 

60

 

 

 

69

 

46

 

Reiu Andres

 

 

 

59

 

 

 

 

 

45

 

Trepp Janek

 

 

 

58

 

 

 

 

 

46

 

Janno Janar

 

 

 

57

61

 

 

 

 

47

 

Türbsal Aimar

 

 

 

56

 

 

 

 

 

48

 

Tiitus Timmo

 

 

 

55

 

 

 

 

 

49

 

Kallas Rahel

 

 

 

54

 

 

 

 

 

50

 

Toome Relika

 

 

 

49

 

 

 

55

 

51

 

Salep Robert

 

 

 

48

 

 

 

 

 

52

 

Reiu Sven

 

 

 

47

 

 

 

 

 

53

 

Kreegimets Robin

 

 

 

46

 

64

48

57

 

54

 

Kaarjärv Maris

 

 

 

 

60

 

 

 

 

55

 

Stalberg Stair

 

 

 

 

67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kokkuvõte klassides: Mehed: 1. Kriit kalle

                                              2. Rohtmets Argo

                                              3. Põldma Mirko

                                  M40+ 1. Toome Roland

                                             2. Kond Kuido

                                             3. Ebber Andrus

                                  N        1. Toome Rita

                                  M18    1. Nirgi Sten-Erik

Mõdriku teisipäevak 10.09.2013

Rakvere Rattapäevakud 2013       
VIII etapp       
Mõdriku maantee eraldistart       
Tulemused       
    Koht    
KohtNrNimi                  KlassvanuseklassisKlubi                                AegPunkte
        
1602Kivioja RaimoM1Rakke SK21:43.57100
2165Reedo ValdekoM2Rattabaas22:46.3390
3510Põldma MirkoM3Rakvere Kebab23:07.0785
45Toome RolandM40+1Pajusti25:08.9980
5130Ots KaupoM4Haanja RK25:31.0176
6135Nirgi Sten-ErikM181Investment Agency Team25:39.2674
761Kabonen TiitM40+2Rakvere26:09.2572
863Kond KuidoM40+3Rakvere26:11.1070
989Aksel IndrekM5V-Maarja RSK26:35.1269
10164Steinburg GreeteN1Rakke SK27:26.0468
11342Ebber AndrusM40+4Vinni27:55.2267
1218Reissaar AlariM40+5Mõdriku28:05.4966
1345Remiküll RagnarM40+6Sõmeru28:11.4965
1484Kreegimets JanisM40+7Rix Ratas28:21.4664
15516Sirvel MeriliN181 28:37.5463
1670Nirgi AhtiM6Sõmeru28:56.5462
1775Valk HillarM40+8 29:10.9761
1824Nirgi RobinM141Hawaii Express29:11.1560
193Toome RitaN2 29:30.2659
2055Salep SvenM40+9Hawaii Express29:52.5158
2183Robin KreegimetsM142 31:41.1657
2293Anet SirvelN182Rakke SK32:16.3756
2316Toome RelikaN3Pajusti32:23.5055
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        

Palermo teisipäevaku tulemused

Rakvere Rattapäevakud 2013       
VII etapp        
Liivaaukude ekstreem       
          
Tulemused        
    Kloht     
KohtNr.Nimi                       Klassvanuseklassis1.ringi aeg2.ringi aegaegKaotusPunkte
1201Rohtmets ArgoM119:26.119:46.339:12.4 100
2143Kriit KalleM220:23.519:55.040:18.51:06.190
318Schumann RiivoM320:32.621:08.241:40.82:28.485
41Põldma MirkoM421:33.520:59.342:32.83:20.480
594Sirvel MargusM521:44.221:30.343:14.54:02.176
6282Reedo ValdekoM621:53.422:07.244:00.64:48.274
7159Vsivtsev VladimirM722:30.022:23.844:53.85:41.472
85Toome RolandM40+122:39.622:50.945:30.56:18.170
943Rünk AinM40+223:20.023:39.746:59.77:47.369
1078Nirgi Sten-ErikM18123:44.923:18.647:03.57:51.168
11126Kand PeeterM40+323:33.723:51.147:24.88:12.467
1235Pajur RivoM823:48.523:51.147:39.68:27.266
13161Ots KaupoM923:51.224:07.547:58.78:46.365
14157Videvik PriitM40+424:04.923:58.548:03.48:51.064
15162Tupits IvoM40+524:31.624:07.248:38.89:26.463
16160Vsivtsev JuriM1024:35.124:28.549:03.69:51.262
17422Sildvee MadisM1124:37.624:58.649:36.210:23.861
18156Pani MarekM1224:57.325:31.250:28.511:16.160
1966Eelma TõnuM40+626:08.625:13.451:22.012:09.659
2051Ebber AndrusM40+726:01.826:25.752:27.513:15.158
211000Laht RaunoM1325:06.827:31.452:38.213:25.857
22164Kaschan KaidoM40+827:19.328:04.355:23.616:11.256
233Toome RitaN128:04.728:56.857:01.517:49.155
2461Kabonen TiitM40+928:28.029:15.857:43.818:31.454
25390Sirvel MeriliN18129:10.628:47.557:58.118:45.753
26158Tarlap TanelM1430:36.930:49.21h01:26.122:13.752
2784Kreegimets JanisM40+1030:33.731:21.61h01:55.322:42.951
2863Kiipsaar RaidoM40+11   -1 ring 50
3074Kreegimets RobinM141   -1 ring 49

Tehismäe sprint 06.08.2013

Rakvere Rattapäevakud 2013        
VI etapp          
Tehismäe sprint         
           
Tulemused         
           
KohtNr.NimiKlassKoht kl.Sector 1 eels.Sector 2 eels.

Eelsõidu

koht

Eelsõidu aeg Punkte 
140Kriit KalleM100:58,200:56,6201:54,8 100 
2201Rohtmets ArgoM200:56,100:57,6101:53,7 90 
3382Põldma MirkoM301:02,900:59,9402:02,8 85 
4282Reedo ValdekoM400:59,800:58,3301:58,1 80 
55Toome RolandM40+101:06,101:03,9502:10,0 76 
678Nirgi Sten-ErikM18101:05,101:06,7602:11,8 74 
7100Tupits IvoM40+201:11,301:06,4702:17,7 72 
851Ebber AndrusM40+301:09,801:14,8802:24,6 70 
9152Kerm MargusM501:13,601:13,5902:27,1 69 
1084Kreegimets JanisM40+401:15,601:19,01302:34,6 68 
11153Suursu MartM601:13,401:15,21002:28,5 67 
122093Nirgi RobinM14101:13,701:19,01202:32,7 66 
1396Kriisa HelarM40+501:11,901:20,01102:31,9 65 
1483Kreegimets RobinM14201:34,801:37,11403:11,9 64 

5. etapp Lilleoru GP

 

Rakvere Rattapäevakud 2013        
V etapp         
Lilleoru MTB        
           
Tulemused         
     Koht      
KohtNr.NimiKlassklassisSector 1Sector 2Sector 3Sector 4Aeg

Punkte       

1482Kriit KalleM110:30,710:40,510:43,010:45,842:40,0 100
2201Rohtmets ArgoM210:37,610:47,810:47,310:38,142:50,790
3382Põldma MirkoM310:59,011:11,810:56,110:45,743:52,585
4193Sirvel MargusM411:45,911:23,911:21,811:06,445:38,080
55Toome RolandM40+112:12,311:57,212:13,611:57,548:20,676
6282Reedo ValdekoM512:11,112:10,612:12,611:58,748:33,074
7422Sildvee MadisM612:22,612:35,312:37,412:28,750:03,972
850Nirgi Sten-ErikM18112:28,612:48,112:34,212:21,450:12,270
999Ots KaupoM712:46,812:23,812:36,012:28,950:15,669
1034Undrest JaanusM813:33,912:55,013:16,412:44,752:29,968
1193Stalberg TairM18212:57,613:38,213:20,712:58,852:55,467
1251Ebber AndrusM40+213:22,413:07,613:33,713:08,853:12,566
1394Läänemets RaitM18313:10,013:35,713:31,113:38,553:55,365
1461Kabonen TiitM40+313:26,013:49,814:22,114:26,256:04,164
1563Kond KuidoM40+414:05,114:15,114:00,513:53,456:14,163
163Toome RitaN114:06,613:52,814:20,914:20,556:40,862
1776Janno JanarM914:21,914:39,414:33,914:33,858:09,161
18463Kaarjärv MarisN214:50,814:41,114:32,114:22,458:26,560
19465Õispuu MairisN18114:28,114:21,014:55,614:58,458:43,059
2084Kreegimets JanisM40+515:22,015:25,715:26,815:44,701:59,258
21390Sirvel MeriliN18219:23,216:43,716:07,216:14,108:28,257
           
           
DNF          
 73Kerm MargusM       
 83Kreegimets RobinM14       
 95Arulaan StenM18       

4. etapp Lepna-Jõepere TT

 

Rakvere Rattapäevakud 2013          
IV etapp            
Lepna-Jõepere TT          
Lepna              
Tulemused            
               
Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Time Gap Speed
1 266 Kriit Kalle M 1 21:18,7   43.35
2 602 Kivioja Raimo M 2 21:50,8 00:32,1 42.29
3 81 Reedo Valdeko M 3 22:33,2 01:14,5 40.96
4 82 Neidra Rainer M 4 22:45,4 01:26,6 40.60
5 58 Kruseman Magnus M 5 22:46,7 01:28,0 40.56
6 382 Põldma Mirko M 6 23:02,2 01:43,5 40.10
7 390 Sirvel Margus M 7 23:03,3 01:44,6 40.07
8 422 Sildvee Madis M 8 23:09,0 01:50,3 39.91
9 79 Etverk Markko M18 1 23:27,2 02:08,5 39.39
10 34 Undrest Jaanus M 9 23:47,9 02:29,2 38.82
11 283 Leigri Mehis M 10 24:09,0 02:50,3 38.25
12 63 Kond Kuido M40+ 1 25:17,8 03:59,1 36.52
13 5 Toome Roland M40+ 2 25:19,7 04:00,9 36.48
14 77 Rikolas Siim M 11 25:33,9 04:15,2 36.14
15 5144 Nirgi Sten-Erik M18 2 26:04,6 04:45,9 35.43
16 74 Steinburg Greete N 1 26:07,3 04:48,6 35.37
17 651 Tupits Ivo M40+ 3 26:54,7 05:36,0 34.33
18 89 Aksel Indrek M 12 27:02,7 05:44,0 34.16
19 87 Reiu Andres M40+ 4 27:09,1 05:50,4 34.03
20 88 Trepp Janek M 13 27:18,7 06:00,0 33.83
21 76 Janno Janar M 14 27:33,0 06:14,3 33.53
22 91 Türbsal Aimar M 15 27:54,1 06:35,3 33.11
23 1184 Tiitus Timmo M 16 27:55,9 06:37,1 33.08
24 92 Kallas Rahel N18 1 28:01,7 06:43,0 32.96
25 1322 Nirgi Ahti M 17 28:09,3 06:50,6 32.81
26 84 Kreegimets Janis M40+ 5 28:16,1 06:57,3 32.68
27 75 Valk Hillar M40+ 6 28:32,4 07:13,7 32.37
28 3 Toome Rita N 2 29:13,2 07:54,5 31.62
29 16 Toome Relika N 3 29:37,5 08:18,8 31.18
30 133 Salep Robert M 18 29:53,0 08:34,3 30.91
31 85 Reiu Sven M14 1 30:44,1 09:25,4 30.06
32 83 Kreegimets Robin M14 2 33:03,5 11:44,8 27.95

3. etapi tulemused

 

Rakvere Rattapäevakud 2013                  
III etapp                      
Tallinna GP väikevend                  
Siplasemägi                    
Tulemused                      
                       
Rank Bib. Name Category (Rank) 1. ring 2. ring 3. ring 4. ring Time Gap Punkte
1 201 Rohtmets Argo M 1 10:33.25 11:07.54 11:12.93 11:08.34 44:02.06    
2 78 Sirvel Margus M 2 10:49.71 11:13.24 11:19.38 11:22.35 44:44.68 42.62 100
3 149 Kriit Kalle M 3 11:26.65 11:31.67 11:11.63 11:18.27 45:28.22 1:26.16 90
4 123 Leigri Mehis M 4 11:29.03 11:58.18 12:13.50 12:24.73 48:05.44 4:03.38 85
5 150 Kruseman Magnus M 5 11:24.06 12:11.90 12:18.83 12:37.26 48:32.05 4:29.99 76
6 126 Põldma Mirko M 6 11:54.25 12:12.70 12:30.32 12:06.02 48:43.29 4:41.23 74
7 282 Reedo Valdeko M 7 11:53.82 12:40.11 12:36.45 12:41.86 49:52.24 5:50.18 72
8 80 Sigus Marko M 8 12:26.82 12:24.70 12:47.66 12:31.34 50:10.52 6:08.46 70
9 287 Rünk Ain M40+ 1 12:44.02 13:17.79 13:12.95 12:53.99 52:08.75 8:06.69 69
10 5 Toome Roland M40+ 2 13:37.34 13:44.72 13:16.82 13:16.11 53:54.99 9:52.93 68
11 2009 Nirgi Sten-Erik M18 1 13:18.58 13:45.37 13:49.85 13:26.60 54:20.40 10:18.34 67
12 99 Ots Kaupo M 9 13:23.21 13:39.43 13:53.94 13:38.73 54:35.31 10:33.25 66
13 100 Tupits Ivo M40+ 3 14:44.31 15:07.25 14:59.63 14:23.84 59:15.03 15:12.97 65
14 422 Sildvee Madis M 10 15:27.57 15:12.47 15:04.18 15:28.43 1h01:12.65 17:10.59 64
15 63 Kond Kuido M40+ 4 17:06.21 18:40.00 18:28.47 17:58.00 1h12:12.68 28:10.62 63
                       
                       
DNF                      
  74 Steinburg Greete N                

Rakvere Rattapäevakud 2013      
II etapp        
Pajusti KKC       
Tulemused       
     Koht vanuse- Kaotus 
KohtNr.NimiS.a.KlassklassisAegliidrilePunkte
1149Kriit Kalle1983M139:20,3 100
2201Rohtmets Argo1981M240:21,001:00,690
3150Krusemann Magnus1976M342:04,402:44,185
45Toome Roland1968M40+145:07,705:47,480
534Undrest Jaanus1974M445:20,806:00,576
6282Reedo Valdeko1987M545:22,606:02,374
72009Nirgi Sten-Erik1997M18147:56,108:35,872
8102Videvik Priit1972M40+248:00,008:39,770
999Ots Kaupo1979M648:10,008:49,669
10342Ebber Andrus1966M40+349:40,910:20,568
11151Shumanov Tiit1960M40+449:41,910:21,667
123Toome Rita1970N152:52,913:32,666
1363Kond Kuido1970M40+553:02,313:42,065
14148Suursu Mart1975M753:53,914:33,564
1573Kerm Margus1974M854:35,515:15,263
1645Remiküll Ragnar1968M40+655:04,215:43,962
1793Sirvel Merili1999N18155:56,516:36,161
1818Reissaar Alari1968M40+756:58,217:37,960
19465Õispuu Mairis1997N18257:47,618:27,359
20463Kaarjärv Maris1976N258:43,519:23,258
21147Nirgi Siim1990M958:56,919:36,557
2274Kreegimets Janis1968M40+859:02,319:41,956
2313Nirgi Robin2000M14104:40,525:20,155
2439Nirgi Ahti1975M1004:58,625:38,354
         
         
DNF        
 126Põldma Mirko1981M    
 390Sirvel Margus1977M    

 

Rakvere Rattapäevakud 2013

      
I etapp       
Sigala MM       
Jõepere       
Tulemused       
    Koht Kaotus  
KohtNr.NimiKlassvanuseklassisAegvõitjaleKiirusPunkte
1127Kriit KalleM131:22,7 41.76100
2602Kivioja RaimoM231:27,200:04,541.6690
3126Põldma MirkoM333:38,702:16,038.9485
481Reedo ValdekoM434:13,802:51,138.2880
568Saar TõnisM18134:43,603:20,937.7376
6283Leigri MehisM534:48,803:26,137.6474
746Shumanov TiitM40+135:43,104:20,436.6872
834Undrest JaanusM635:57,604:34,936.4470
95Toome RolandM40+236:06,004:43,336.2969
10282Rünk AinM40+336:36,005:13,335.8068
1161Kabonen TiitM40+436:53,205:30,535.5267
1263Kond KuidoM40+537:23,306:00,635.0466
13100Tupits IvoM40+638:18,906:56,234.2065
1445Remiküll RagnarM40+738:37,107:14,533.9364
15102Videvik PriitM40+839:05,107:42,433.5263
161315Tiitus TimmoM739:15,907:53,233.3762
1786Mental ErkiM839:22,908:00,233.2761
1835Kuusalu IvoM939:31,208:08,533.1560
1950Nirgi Sten-ErikM18239:38,608:16,033.0559
2051Ebber AndrusM40+939:39,608:16,933.0458
2173Kerm MargusM1040:14,408:51,732.5657
2253Viidemann MatiM40+1040:18,808:56,132.5056
2372Suursu MartM1140:24,109:01,432.4355
2439Nirgi AhtiM1240:52,009:29,332.0654
253Toome RitaN142:32,611:10,030.8053
26465Õispuu MairisN18143:04,011:41,330.4252
2713Nirgi RobinM14144:10,712:48,029.6651
2844Kask KertM1344:46,513:23,929.2650
2912Kabanen KalmerM1444:49,713:27,029.2349

Saurus CMS @ Veebimajutus.ee