| et |      
Sisu Tulemused

VII etapp - Mõdriku paarissõit

 

           
           
               
Tulemused          
               
Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Time Gap Speed
1 57 Kivioja Raimo M 1 23:25,4   40,2
1 21 Sildvee Madis M 1 23:25,4   40,2
3 145 Lagenõmm Aivar M40+ 1 23:51,0 00:25,6 39,4
3 137 Jullinen Baian M18 1 23:51,0 00:25,6 39,4
5 138 Undrest Jaanus M40+ 2 25:30,6 02:05,2 36,9
5 136 Seidelberg Janek M40+ 2 25:30,6 02:05,2 36,9
7 230 Toome Roland M40+ 4 25:45,8 02:20,4 36,5
7 132 Tupits Ivo M40+ 4 25:45,8 02:20,4 36,5
9 149 Tiitus Timmo M 3 26:27,9 03:02,5 35,5
9 129 Salep Robert M 3 26:27,9 03:02,5 35,5
11 717 Reissaar Alari M40+ 6 28:09,7 04:44,3 33,4
11 455 Ebber Andrus M40+ 6 28:09,7 04:44,3 33,4
13 146 Jullinen Batrisia N18 1 28:23,4 04:58,0 33,1
13 139 Jullinen Tarmo M 5 28:23,4 04:58,0 33,1
15 144 Rünk Ain M40+ 8 29:32,8 06:07,4 31,8
15 124 Reedo Valdeko M 6 29:32,8 06:07,4 31,8
17 131 Vidder Kristjan M 7 30:30,6 07:05,2 30,8
17 66 Eelma Tõnu M40+ 9 30:30,6 07:05,2 30,8
19 113 Mikenberg Erkki M40+ 10 31:18,0 07:52,6 30,0
19 93 Sildvee Märt M 8 31:18,0 07:52,6 30,0
21 77 Salep Sven M40+ 11 31:57,4 08:32,0 29,4
21 36 Kütt Vello M40+ 11 31:57,4 08:32,0 29,4

Rattabaas Rakvere Rattapäevakud 2017 VI etapp Siplasemäe oosi MTB

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Sector 1 Sector 2 Sector 3 Time Gap
1 72 Rohtmets Argo M 1 10:02,9 10:22,3 10:23,5 30:48,7  
2 230 Toome Roland M40+ 1 11:59,9 12:06,8 12:08,0 36:14,7 05:26,0
3 81 Saar Tõnis M 2 12:08,0 12:05,2 12:07,9 36:21,1 05:32,4
4 141 Kreegimets Robin M18 1 11:44,6 12:35,8 13:17,7 37:38,1 06:49,4
5 201 Leigri Mehis M 3 13:07,5 13:10,3 11:45,4 38:03,2 07:14,5
6 88 Ots Kaupo M 4 12:59,6 13:22,9 13:07,3 39:29,8 08:41,1
7 66 Eelma Tõnu M40+ 2 12:04,7 14:11,9 13:47,2 40:03,8 09:15,1
8 65 Soidla Margus M40+ 3 13:22,1 14:07,7 13:34,9 41:04,7 10:16,0
9 73 Maasikmäe Argo M40+ 4 13:17,3 14:08,1 13:54,3 41:19,7 10:31,0
10 319 Pärnamets Aivar M40+ 5 14:28,4 14:34,3 14:37,6 43:40,3 12:51,6
11 229 Toome Rita N 1 14:09,9 15:25,4 15:45,0 45:20,3 14:31,6
12 103 Mägi Veljo M 5 14:55,5 16:16,3 17:48,9 49:00,7 18:12,0
13 92 Plovits Kaido M40+ 6 16:05,5 18:22,6 17:31,4 51:59,5 21:10,8

Rattabaas Rakvere Rattapäevakud 2017 V etapp Pajusti MTB Lääne-Virumaa MV Maastikurattasõidus

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Sector 1 Sector 2 Sector 3 Sector 4 Sector 5 Time Gap
1 103 Kriit Kalle M 1 06:31,8 06:31,6 06:32,2 06:35,6 06:36,4 32:47,6  
2 133 Sirvel Margus M40+ 1 06:42,9 06:35,4 06:50,6 06:40,5 06:38,9 33:28,3 00:40,7
3 83 Põldma Mirko M 2 06:45,3 06:44,9 06:45,3 06:44,9 06:35,6 33:36,0 00:48,4
4 105 Saar Tõnis M 3 06:57,7 07:06,1 07:01,7 07:03,9 07:04,1 35:13,5 02:25,9
5 95 Toome Roland M40+ 2 06:56,3 07:22,9 07:24,0 07:28,6 07:22,2 36:34,0 03:46,4
6 21 Sildvee Madis M 4 07:22,2 07:19,5 07:22,1 07:35,9 07:38,9 37:18,6 04:31,0
7 81 Tupits Ivo M40+ 3 07:27,7 07:44,8 07:46,2 07:28,7 07:35,7 38:03,1 05:15,5
8 86 Lepp Ragnar M 5 07:33,8 07:35,7 07:38,8 07:42,6 07:41,0 38:11,9 05:24,3
9 66 Eelma Tõnu M40+ 4 07:29,0 07:36,9 07:47,9 07:38,1 07:45,0 38:16,9 05:29,3
10 118 Kriisa Helar M40+ 5 07:43,8 07:45,7 07:40,4 07:53,6 07:55,3 38:58,8 06:11,2
11 85 Reedo Valdeko M 6 07:51,2 07:48,4 07:53,9 07:58,0 07:50,7 39:22,2 06:34,6
12 67 Nirgi Robin M18 1 07:34,9 08:05,8 08:12,2 07:31,1 08:09,6 39:33,6 06:46,0
13 150 Ebber Andrus M40+ 6 07:58,1 07:53,8 07:58,0 07:50,5 07:56,4 39:36,8 06:49,2
14 117 Paju Teet M40+ 7 07:47,2 07:53,9 08:18,3 08:17,8 08:19,4 40:36,6 07:49,0
15 123 Janno Janar M 7 07:55,0 08:03,1 08:08,5 08:19,0 08:17,8 40:43,4 07:55,8
16 141 Kreegimets Robin M18 2 07:12,0 08:07,1 08:50,3 08:23,4 08:23,0 40:55,8 08:08,2
17 93 Toome Rita N 1 08:20,9 08:22,2 08:45,0 08:36,3 08:37,0 42:41,4 09:53,8
18 128 Kriisa Tiina N 2 08:32,2 09:06,1 09:05,6 09:01,2 08:57,5 44:42,6 11:55,0
19 132 Mets Stewe M 8 08:52,8 09:20,2 09:26,1 09:23,8 09:33,3 46:36,2 13:48,6
20 69 Paju Thristan M14 1 09:37,8 10:10,7 10:25,0 10:18,6 10:53,4 51:25,5 18:37,9

IV Etapp Madiseaugu MTB

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Sector 1 Sector 2 Sector 3 Time Gap
1 36 Sirvel Margus M40+ 1 12:35,8 12:30,6 12:32,3 37:38,7  
2 387 Leigri Mehis M 1 13:23,7 13:38,8 13:28,8 40:31,3 02:52,6
3 118 Sildvee Madis M 2 14:04,0 13:57,3 14:01,2 42:02,5 04:23,8
4 150 Toome Roland M40+ 2 14:02,0 14:19,7 14:23,2 42:44,9 05:06,2
5 136 Tupits Ivo M40+ 3 15:03,7 14:52,7 14:24,7 44:21,1 06:42,4
6 41 Sirvel Anet N18 1 14:34,7 15:16,1 15:13,8 45:04,6 07:25,9
7 1118 Kriisa Helar M40+ 4 15:37,1 15:10,1 15:14,9 46:02,1 08:23,4
8 138 Ebber Andrus M40+ 5 15:36,3 15:35,2 15:56,4 47:07,9 09:29,2
9 66 Eelma Tõnu M40+ 6 15:47,7 16:15,5 15:43,2 47:46,4 10:07,7
10 32 Soidla Margus M40+ 7 16:20,0 16:45,3 16:40,5 49:45,8 12:07,1

III etapp - Lääne Virumaa MV eraldistardist maanteesõidus

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Time Gap  Speed 
1 132 Kriit Kalle M 1 22:29,9          38,6   
2 137 Põldma Mirko M 2 22:51,5 00:21,6        38,0   
3 141 Kreegimets Robin M18 1 23:13,1 00:43,2        37,4   
4 33 Nirgi Robin M18 2 23:29,9 01:00,0        37,0   
5 124 Sirvel Merili N18 1 24:07,7 01:37,8        36,0   
6 144 Undrest Jaanus M40+ 1 24:23,8 01:53,9        35,6   
7 32 Sildvee Madis M 3 24:34,7 02:04,8        35,3   
8 123 Reedo Valdeko M 4 24:45,1 02:15,2        35,1   
9 97 Toome Roland M40+ 2 24:53,3 02:23,4        34,9   
10 143 Salep Robert M 5 25:40,5 03:10,6        33,8   
11 149 Tiitus Timmo M 6 26:01,5 03:31,6        33,4   
12 138 Lepiksaar Madis M 7 26:23,4 03:53,5        32,9   
13 139 Seidelberg Janek M40+ 3 26:24,2 03:54,3        32,9   
14 113 Mikenberg Erkki M40+ 4 26:51,7 04:21,8        32,3   
15 145 Johanson Raimo M 8 27:11,5 04:41,6        31,9   
16 249 Toome Rita N 1 29:51,1 07:21,2        29,1   
17 131 Kreegimets Janis M40+ 5 29:54,6 07:24,7        29,0   
18 136 Vilu Veiko M 9 31:04,6 08:34,7        27,9   
19 100 Nirgi Tobias M14 1 36:41,8 14:11,9        23,7   

II etapi tulemused

 

               
II etapp                  
Liivaaugud                
Tulemused                
                   
Rank Nr. Nimi Klass (Rank) 1. ring 2. ring 3. ring Time Gap
1 83 Kriit Kalle M 1 06:06,1 06:20,6 06:22,6 18:49,3  
2 123 Sirvel Margus M40+ 1 06:12,0 06:22,5 06:26,3 19:00,8 00:11,5
3 387 Leigri Mehis M 2 06:16,7 06:35,3 06:33,0 19:25,0 00:35,7
4 86 Rohtmets Argo M 3 06:11,9 06:48,3 06:33,9 19:34,1 00:44,8
5 116 Põldma Mirko M 4 06:15,9 06:42,7 06:35,7 19:34,3 00:45,0
6 38 Sildvee Madis M 5 06:29,8 06:39,3 06:39,6 19:48,7 00:59,4
7 141 Kreegimets Robin M18 1 06:26,5 06:48,8 06:45,2 20:00,5 01:11,2
8 110 Kivioja Raimo M 6 06:33,9 06:50,9 06:41,4 20:06,2 01:16,9
9 150 Toome Roland M40+ 2 06:35,9 06:58,1 06:52,6 20:26,6 01:37,3
10 81 Part Taavi M40+ 3 06:57,6 06:49,3 07:10,6 20:57,5 02:08,2
11 42 Tupits Ivo M40+ 4 06:58,7 07:04,8 07:02,5 21:06,0 02:16,7
12 147 Sirvel Merili N18 1 06:38,6 07:25,5 07:27,7 21:31,8 02:42,5
13 232 Trepp Janek M40+ 5 07:23,0 07:23,7 07:36,1 22:22,8 03:33,5
14 118 Kriisa Helar M40+ 6 07:28,0 07:40,4 07:36,1 22:44,5 03:55,2
15 117 Paju Teet M40+ 7 07:23,4 07:45,8 07:44,7 22:53,9 04:04,6
16 124 Sirvel Anet N18 2 07:25,6 07:48,5 07:43,2 22:57,3 04:08,0
17 115 Lepiksaar Madis M 7 07:40,7 07:38,7 07:49,0 23:08,4 04:19,1
18 85 Janno Brent M14 1 08:00,0 08:17,4 08:04,2 24:21,6 05:32,3
19 125 Soidal Margus M40+ 8 07:59,6 08:26,0 08:23,4 24:49,0 05:59,7
20 149 Tiitus Timmo M 8 08:09,7 08:27,1 08:28,6 25:05,4 06:16,1
21 129 Toome Rita N 1 08:16,7 08:44,8 08:38,5 25:40,0 06:50,7
22 113 Mikenberg Erkki M40+ 9 08:36,9 09:01,9 08:54,6 26:33,4 07:44,1
23 128 Kriisa Tiina N 2 08:46,9 09:11,7 09:13,8 27:12,4 08:23,1
24 103 Mägi Veljo M 9 08:28,0 09:31,9 09:18,7 27:18,6 08:29,3
25 114 Loss Raido M 10 08:48,7 09:33,1 09:42,3 28:04,1 09:14,8
26 100 Kreegimets Janis M40+ 10 09:17,1 09:41,4 09:27,2 28:25,7 09:36,4
27 66 Paju Thristan M14 2 09:36,2 09:25,5 09:36,0 28:37,7 09:48,4
28 93 Janno Ander M14 3 10:11,2 10:49,3 11:31,6 32:32,1 13:42,8
29 146 Rohtmets Mats M14 4 13:19,0      - 2 laps  - 2 laps

I etapi tulemused

 

           
I etapp              
HAWAII EXPRESS Sigala MM          
Jõepere              
Tulemused            
               
Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Time Gap Speed
1 110 Kivioja Raimo M -1 32:09,4   40,7
2 131 Kriit Kalle M -2 32:30,1 00:20,7 40,3
3 141 Kreegimets Robin M18 -1 33:54,6 01:45,2 38,6
4 79 Mets Rudolf M -3 33:59,8 01:50,4 38,5
5 80 Põldmaa Alo M -4 35:56,1 03:46,7 36,4
6 63 Leigri Mehis M -5 36:59,9 04:50,5 35,4
7 146 Toome Roland M40+ -1 37:26,4 05:17,0 35
8 130 Tupits Ivo M40+ -2 37:31,7 05:22,3 34,9
9 148 Salep Robert M -6 39:22,9 07:13,5 33,2
10 77 Ots Kaupo M -7 39:40,6 07:31,2 33
11 147 Sirvel Merili N18 -1 39:55,4 07:46,0 32,8
12 129 Seidelberg Janek M40+ -3 40:39,1 08:29,7 32,2
13 999 Leemets Vahur M40+ -4 42:16,6 10:07,2 30,9
14 113 Mikenberg Erkki M40+ -5 43:08,0 10:58,6 30,3
15 140 Lepparu Mailis N -1 46:44,0 14:34,6 28
16 171 Trepp Janek M40+ -6 48:34,4 16:25,0 26,9

Rattapäevakute tulemused 2016

 

Rakvere Rattapäevakud VII etapp

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Time Gap Speed
1 21 Sildvee Madis M 1 22:48.00   41,57
2 13 Leigri Mehis M 2 24:22.61 01:34.61 38,88
3 133 Undrest Jaanus M40+ 1 24:48.57 02:00.57 38,21
4 78 Kreegimets Robin M18 1 25:06.03 02:18.03 37,76
5 282 Reedo Valdeko M 3 25:08.17 02:20.17 37,71
6 132 Toome Roland M40+ 2 25:17.84 02:29.84 37,47
7 303 Tupits Ivo M40+ 3 25:21.19 02:33.19 37,39
8 127 Tiitus Timmo M 4 25:48.29 03:00.29 36,73
9 130 Kond Kuido M40+ 4 26:20.10 03:32.10 35,99
10 134 Seidelberg Janek M 5 26:48.50 04:00.50 35,36
11 113 Mikenberg Erkki M40+ 5 28:20.81 05:32.81 33,44
12 131 Toome Rita N 1 29:01.37 06:13.37 32,66
13 129 Lõune Liis N 2 29:35.64 06:47.64 32,03

 

6. etapp Pariisis Suusarajad

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) 1. ring 2. ring 3. ring Time Gap
1 1140 Kriit Kalle M 1 11:37,4 12:05,8 12:06,4 35:49,6  
2 1012 Leigri Mehis M 2 13:38,8 14:45,0 14:30,4 42:54,2 07:04,6
3 150 Toome Roland M40+ 1 14:07,3 14:33,2 14:25,1 43:05,6 07:16,0
4 121 Rohtmets Argo M 3 15:47,1 13:42,8 13:36,1 43:06,0 07:16,4
5 49 Saar Tõnis M 4 15:58,8 13:56,6 13:43,8 43:39,2 07:49,6
6 100 Tupits Ivo M40+ 2 13:51,5 15:38,3 15:07,3 44:37,1 08:47,5
7 66 Eelma Tõnu M40+ 3 14:40,2 15:13,5 16:04,2 45:57,9 10:08,3
8 123 Janno Janar M 5 16:07,3 17:13,5 18:05,2 51:26,0 15:36,4
9 149 Toome Rita N 1 17:54,7 18:36,2 18:46,9 55:17,8 19:28,2
                   
                   
DNF                  
  21 Sildvee Madis M            
  78 Kreegimets Robin M18            
  131 Sirvel Margus M            

5. etapp Lääne-Virumaa Maastikurattakrossi MV Palermo terviserajad

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Sector 1 Sector 2 Sector 3 Time Gap
1 131 Sirvel Margus M 1 15:10,7 15:25,6 15:11,5 45:47,8  
2 120 Vaab Ivar M 2 15:41,9 16:01,3 15:56,8 47:40,0 01:52,2
3 44 Leigri Mehis M 3 16:18,9 16:59,1 16:59,6 50:17,6 04:29,8
4 150 Toome Roland M40+ 1 17:54,8 18:03,7 17:58,7 53:57,2 08:09,4
5 78 Kreegimets Robin M18 1 18:28,9 17:02,2 20:37,0 56:08,1 10:20,3
6 21 Sildvee Madis M 4 19:58,5 19:33,8 19:12,0 58:44,3 12:56,5
7 66 Eelma Tõnu M40+ 2 20:04,4 20:11,7 19:08,5 59:24,6 13:36,8
8 128 Nirgi Robin M18 2 19:53,7 20:40,8 20:35,3 01:09,8 15:22,0
9 2 Reedo Valdeko M 5 20:41,4 21:51,3 21:37,5 04:10,2 18:22,4
10 149 Toome Rita N 1 21:49,2 23:04,7 22:38,2 07:32,1 21:44,3
11 105 Ots Kaupo M 6 23:00,3     23:00,3

-2 ringi

12 125 Lindberg Richard M14 1 30:15,5     30:15,5 -2 ringi

4. etapp L-Virumaa Meistrivõistlused Maanteeratta eraldistardis

 

               
Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Time Gap Speed
1 131 Kivioja Raimo M 1 21:13,7   43,8
2 21 Sildvee Madis M 2 21:25,8 00:12,1 43,3
3 125 Kriit Kalle M 3 21:44,3 00:30,6 42,7
4 82 Nirgi Sten-Erik M 4 22:57,9 01:44,2 40,4
5 31 Undrest Jaanus M40+ 1 23:32,9 02:19,2 39,4
6 26 Vaab Ivar M 5 23:50,4 02:36,7 39
7 150 Toome Roland M40+ 2 24:34,2 03:20,5 37,8
8 124 Muuk Marden M 6 24:43,3 03:29,6 37,6
9 2 Reedo Valdeko M 7 24:44,4 03:30,7 37,5
10 23 Sildvee Märt M 8 24:48,5 03:34,8 37,4
11 303 Tupits Ivo M40+ 3 24:56,9 03:43,2 37,2
12 72 Nirgi Robin M18 1 25:12,8 03:59,1 36,8
13 130 Saar Tõnis M 9 25:13,3 03:59,6 36,8
14 6340 Seidelberg Janek M 10 25:17,0 04:03,3 36,7
15 542 Trepp Janek M40+ 4 25:24,3 04:10,6 36,6
16 60 Hirs Janek M 11 25:26,1 04:12,4 36,5
17 1597 Kesküla Indrek M40+ 5 25:57,0 04:43,3 35,8
18 146 Ots Kaupo M 12 26:09,4 04:55,7 35,5
19 48 Videvik Priit M40+ 6 26:49,0 05:35,3 34,6
20 126 Aksel Indrek M 13 28:00,9 06:47,2 33,1
21 113 Mikenberg Erkki M40+ 7 28:25,2 07:11,5 32,7
22 128 Toome Rita N 1 28:40,2 07:26,5 32,4
23 129 Lõune Liis N 2 28:42,6 07:28,9 32,3
24 127 Türbsal Aimar M40+ 8 29:06,8 07:53,1 31,9
25 141 Tull Kristi N 3 31:25,4 10:11,7 29,5
26 123 Õunapuu Seidelberg Kaili N 4 31:45,9 10:32,2 29,2

3. etapp Siplasemäe MTB

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Sector 1 Sector 2 Sector 3 Time Gap
1 122 Sirvel Margus M 1 09:51,1 10:00,9 09:56,6 29:48,6  
2 121 Rohtmets Argo M 2 10:04,7 10:08,6 10:15,0 30:28,3 00:39,7
3 120 Vaab Ivar M 3 10:01,7 10:35,8 10:44,7 31:22,2 01:33,6
4 143 Leigri Mehis M 4 10:18,5 10:43,6 10:40,4 31:42,5 01:53,9
5 78 Kreegimets Robin M18 1 10:34,3 10:58,5 11:19,9 32:52,7 03:04,1
6 21 Sildvee Madis M 5 11:38,6 11:46,9 12:02,1 35:27,6 05:39,0
7 226 Ots Kaupo M 6 12:03,2 12:17,1 11:45,9 36:06,2 06:17,6
8 150 Toome Roland M40+ 1 11:45,3 11:46,5 12:35,1 36:06,9 06:18,3

2. etapp Madiseaugu MTB

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Sector 1 Sector 2 Sector 3 Time Gap
1 120 Sirvel Margus M 1 11:44,8 11:54,1 11:56,5 35:35,4  
2 119 Rohtmets Argo M 2 12:31,2 12:30,2 12:49,5 37:50,9 02:15,5
3 72 Leigri Mehis M 3 12:27,9 12:53,3 12:43,8 38:05,0 02:29,6
4 150 Toome Roland M40+ 1 13:06,7 13:06,3 13:09,6 39:22,6 03:47,2
5 21 Sildvee Madis M 4 13:19,5 13:35,5 13:41,6 40:36,6 05:01,2
6 122 Põldmaa Alo M 5 13:24,8 13:46,0 14:08,1 41:18,9 05:43,5
7 121 Ebber Andrus M40+ 2 14:37,9 14:19,8 14:48,0 43:45,7 08:10,3
8 149 Toome Rita N 1 15:36,8 15:26,3 15:49,6 46:52,7 11:17,3
9 66 Eelma Tõnu M40+ 3 15:53,1 15:38,1 15:30,1 47:01,3 11:25,9
10 115 Trepp Janek M40+ 4 15:38,4 15:57,1 16:12,7 47:48,2 12:12,8

1. etapp Sigala MM

 

1 6340 Kivioja Raimo M -1 30:50,7   42,48
2 23 Sildvee Madis M -2 32:49,3 01:58,6 39,92
3 78 Kreegimets Robin M18 -1 35:25,9 04:35,3 36,98
4 117 Põldmaa Alo M -3 36:43,3 05:52,6 35,68
5 150 Toome Roland M40+ -1 36:59,3 06:08,7 35,42
6 118 Sildvee Märt M -4 38:05,2 07:14,5 34,4
7 115 Trepp Janek M40+ -2 38:09,4 07:18,8 34,34
8 303 Tupits Ivo M40+ -3 38:10,9 07:20,3 34,31
9 106 Tiitus Timmo M -5 38:29,6 07:38,9 34,04
10 89 Bild Valmar M -6 38:56,7 08:06,1 33,64
11 18 Ots Kaupo M -7 40:00,4 09:09,8 32,75
12 116 Paju Teet M40+ -4 40:49,9 09:59,3 32,09
13 135 Seidelberg Janek M -8 41:42,1 10:51,5 31,42
14 113 Mikenberg Erkki M40+ -5 42:15,2 11:24,6 31,01
15 999 Leemets Vahur M40+ -6 55:30,7 24:40,0 23,6

Rattapäevkute tulemused 2015

 

VII etapp Mõdriku eraldistart

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Time Gap Speed
1 209 Kivioja Raimo M 1 21:21.21   44,39
2 21 Sildvee Madis M 2 22:51.44 01:30.23 41,47
3 97 Johanson Raimo M 3 24:18.33 02:57.12 39,00
4 78 Kreegimets Robin M18 1 24:27.69 03:06.48 38,75
5 9 Vaab Ivar M 4 24:47.98 03:26.77 38,22
6 77 Toome Roland M40+ 1 25:20.58 03:59.37 37,40
7 46 Ebber Andrus M40+ 2 26:22.05 05:00.84 35,95
8 1 Leigri Mehis M 5 26:44.87 05:23.66 35,44
9 108 Tiitus Timmo M 6 26:48.43 05:27.22 35,36
10 18 Reissaar Alari M40+ 3 27:43.28 06:22.07 34,19

VI Etapp Tomm EM

 

Rank Nr. Nimi S.a. Klass (Rank) Klubi Sector 1 Sector 2 Time Gap Speed
1 89 Saar Sander 1994 M 1 Smart Sport Team 23:09,4 23:32,0 46:41,4   14,3
2 107 Laine Mihkel 1989 M 2 CC Rota Mobilis 23:37,8 24:21,3 47:59,1 01:17,7 14,0
3 1 Leigri Mehis 1987 M 3 RR Siplased 24:25,5 25:35,4 50:00,9 03:19,5 13,4
4 101 Sild Ivo 1969 M40+ 1   26:23,9 27:37,9 54:01,8 07:20,4 12,4
5 111 Sigus Marko 1974 M40+ 2 Kurjam 26:21,8 27:42,6 54:04,4 07:23,0 12,4
6 108 Kriisa Kaido 1973 M40+ 3 CC Rota Mobilis 26:53,4 27:28,6 54:22,0 07:40,6 12,3
7 103 Kriit Kalle 1983 M 4 Vooremaa Centrum / Rattabaas 26:02,8 28:19,5 54:22,3 07:40,9 12,3
8 21 Sildvee Madis 1978 M 5 RR Siplased 27:13,9 28:23,2 55:37,1 08:55,7 12,0
9 97 Järva Karl 1997 M18 1 Smart Sport Team 28:00,7 27:55,9 55:56,6 09:15,2 12,0
10 102 Maidla Janek 1976 M 6 Veloclubbers 27:44,3 28:34,7 56:19,0 09:37,6 11,9
11 66 Eelma Tõnu 1970 M40+ 4 Vooremaa Centrum / Rattabaas 28:24,1 28:48,6 57:12,7 10:31,3 11,7
12 77 Toome Roland 1968 M40+ 5 RR Siplased 28:30,2 29:18,5 57:48,7 11:07,3 11,6
13 18 Ots Kaupo 1979 M 7   29:40,0 28:55,0 58:35,0 11:53,6 11,4
14 110 Vsivtsev Juri 1984 M 8 Äkke 29:07,8 29:29,2 58:37,0 11:55,6 11,4
15 105 Talvik Heiki 1976 M 9 Vanamõisa SUKL 28:55,7 29:59,3 58:55,0 12:13,6 11,4
16 106 Ennok Tarmo 1973 M40+ 6 Raadio Uno CT 29:21,2 31:28,6 00:49,8 14:08,4 11,0
17 104 Kand Peeter 1968 M40+ 7 veloclubbers 30:53,4 30:42,1 01:35,5 14:54,1 10,9
18 112 Greenbaum Marko 1979 M 10   30:32,1 31:04,8 01:36,9 14:55,5 10,9
19 114 Ojasalu Andres 1977 M 11 KoMo 32:34,1 36:34,3 09:08,4 22:27,0 9,7
20 99 Õispuu Mairis 1997 N 1 Rakke SK 38:24,8 37:15,8 15:40,6 28:59,2 8,8
21 98 Kaarjärv Maris 1976 N 2 Rakke SK 38:46,5 38:07,2 16:53,7 30:12,3 8,7
                       
                       
DNF                      
  109 Romandi Arvi 1979 M   Jõelähtme Singel          

V Etapp Lääne-Virumaa MV

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Klubi Region Sector 1 Sector 2 Sector 3 Time Gap
1 36 Sirvel Margus M 1 RR Siplased Lääne-Virumaa 13:19,8 12:55,3 12:58,4 39:13,5  
2 182 Rohtmets Argo M 2 Vooremaa Centrum / Rattabaas Lääne-Virumaa 12:56,6 13:06,1 14:08,0 40:10,7 00:57,2
3 94 Selder Taavi M 3 Opel Thule Pro Team   13:34,3 13:35,3 13:44,5 40:54,1 01:40,6
4 277 Leigri Mehis M 4 RR Siplased Lääne-Virumaa 13:55,3 14:05,4 14:17,4 42:18,1 03:04,6
5 87 Stalberg Tair M18 1 KJK Lääne-Virumaa 14:29,0 14:21,1 14:01,2 42:51,3 03:37,8
6 85 Vaab Ivar M 5 RR Siplased Lääne-Virumaa 14:14,7 14:23,8 14:13,2 42:51,7 03:38,2
7 96 Selder Tauri M 6 Jõhvi RK   14:15,1 14:21,6 14:36,4 43:13,1 03:59,6
8 95 Nestor Paul M 7 Jõhvi RK   14:27,2 15:00,6 15:10,1 44:37,9 05:24,4
9 100 Nirgi Sten-Erik M18 2 KJK Lääne-Virumaa 15:09,3 14:44,5 14:47,9 44:41,7 05:28,2
10 91 Pedari Aimar M40+ 1 RR Siplased Lääne-Virumaa 14:27,2 15:48,7 15:00,0 45:15,9 06:02,4
11 76 Mets Rudolf M18 3 CFC Lääne-Virumaa 15:07,2 15:22,3 15:08,5 45:38,0 06:24,5
12 89 Vsivtsev Vladimir M 8 Äkke   16:47,8 14:55,4 14:28,9 46:12,1 06:58,6
13 77 Toome Roland M40+ 2 RR Siplased Lääne-Virumaa 16:14,5 15:18,9 15:36,4 47:09,8 07:56,3
14 78 Kreegimets Robin M18 4 RR Siplased Lääne-Virumaa 15:27,4 15:53,0 16:13,5 47:33,9 08:20,4
15 92 Tuuna Toomas M40+ 3 RR Siplased Lääne-Virumaa 16:19,2 16:20,3 16:06,0 48:45,5 09:32,0
16 66 Eelma Tõnu M40+ 4 Vooremaa Centrum / Rattabaas Lääne-Virumaa 16:14,2 16:26,1 16:15,6 48:55,9 09:42,4
17 90 Paju Teet M40+ 5 Rakke SK Lääne-Virumaa 14:27,8 22:40,8 18:37,8 55:46,4 16:32,9
18 82 Vidder Kristjan M 9 Hawaii Express Lääne-Virumaa 18:18,8 18:57,3 19:24,3 56:40,4 17:26,9
19 93 Toome Rita N 1 RR Siplased Lääne-Virumaa 19:24,2 19:41,3 19:24,4 58:29,9 19:16,4
20 88 Vene Birgo M 10   Lääne-Virumaa 20:43,9 21:04,7 19:29,6 01:18,2 22:04,7

 

IV etapp Lepna eraldistart

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Time Gap Speed
1 45 Kivioja Raimo M 1 21:03,2   44,1
2 21 Sildvee Madis M 2 21:59,9 00:56,7 42,2
3 66 Nirgi Sten-Erik M18 1 23:12,2 02:09,0 40,0
4 78 Kreegimets Robin M18 2 23:36,0 02:32,8 39,4
5 85 Vaab Ivar M 3 24:00,8 02:57,6 38,7
6 36 Sirvel Margus M 4 24:07,0 03:03,8 38,5
7 60 Hirs Janek M 5 24:11,5 03:08,3 38,4
8 77 Toome Roland M40+ 1 24:29,5 03:26,3 37,9
9 225 Kond Kuido M40+ 2 24:48,2 03:45,0 37,4
10 80 Kabonen Tiit M40+ 3 25:09,5 04:06,3 36,9
11 81 Mikenberg Erkki M40+ 4 28:06,2 07:03,0 33,0
12 86 Kivioja Lea N 1 30:23,8 09:20,6 30,5

 

III Etapp Siplasemäe MTB

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) 1. ring 2. ring Time Gap
1 90 Rohtmets Argo M 1 15:28,7 15:45,2 31:13,9  
2 36 Sirvel Margus M 2 15:49,0 15:57,5 31:46,5 00:32,6
3 277 Leigri Mehis M 3 16:44,1 17:06,3 33:50,4 02:36,5
4 74 Sildvee Madis M 4 17:51,9 17:43,8 35:35,7 04:21,8
5 78 Kreegimets Robin M18 1 17:24,2 19:26,6 36:50,8 05:36,9
6 2 Reedo Valdeko M 5 19:09,9 19:26,5 38:36,4 07:22,5
7 83 Peenema Reijo M 6 19:50,7 19:29,6 39:20,3 08:06,4
8 66 Eelma Tõnu M40+ 1 19:42,2 19:55,7 39:37,9 08:24,0
9 77 Toome Roland M40+ 2 19:59,0 20:09,5 40:08,5 08:54,6
10 84 Kriisa Helar M40+ 3 22:01,0 21:39,1 43:40,1 12:26,2
11 142 Hirs Janek M 7 22:08,8 21:36,9 43:45,7 12:31,8
12 75 Sildvee Märt M 8 22:57,3 23:19,1 46:16,4 15:02,5

II Etapp Madiseaugu MTB

 

Rattabaas Rakvere Rattapäevakud 2015
II etapp
MTB kross
Madiseaugu
Tulemused
                   
Rank Nr. Nimi Klass (Rank) 1. ring 2. ring 3. ring Time Gap
1 36 Sirvel Margus M 1 14:15,3 14:37,9 14:53,8 43:47,0  
2 82 Rohtmets Argo M 2 14:26,9 15:00,3 15:16,8 44:44,0 00:57,0
3 79 Vaab Ivar M 3 14:33,4 15:28,1 15:42,2 45:43,7 01:56,7
4 277 Leigri Mehis M 4 15:13,8 16:00,5 16:09,0 47:23,3 03:36,3
5 78 Kreegimets Robin M18 1 15:41,9 16:41,1 17:18,1 49:41,1 05:54,1
6 74 Sildvee Madis M 5 16:23,3 16:55,6 17:24,0 50:42,9 06:55,9
7 2 Reedo Valdeko M 6 16:39,7 17:22,7 16:53,2 50:55,6 07:08,6
8 77 Toome Roland M40+ 1 16:37,2 17:16,6 17:39,0 51:32,8 07:45,8
9 46 Ebber Andrus M40+ 2 17:14,8 17:50,4 18:47,4 53:52,6 10:05,6
10 60 Hirs Janek M 7 17:28,1 18:30,7 19:02,7 55:01,5 11:14,5
11 66 Eelma Tõnu M40+ 3 18:15,9 18:43,8 18:48,8 55:48,5 12:01,5
12 75 Sildvee Märt M 8 19:55,4 20:18,0 19:51,3 1:00:04,7 16:17,7
13 225 Kond Kuido M40+ 4 19:22,8 20:26,7 21:25,3 1:01:14,8 17:27,8
14 81 Mikenberg Erkki M40+ 5 23:27,9 27:16,8 28:10,2 1:18:54,9 35:07,9

 

I etapp Sigala MM 2015

 

Rattabaas Rakvere Rattapäevakud 2015
I etapp
HAWAII EXPRESS Sigala MM
Jõepere
Tulemused
               
Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Time Gap Speed
1 209 Kivioja Raimo M 1 30:55,3   42,37
2 76 Mets Rudolf M18 1 31:55,6 01:00,3 41,04
3 74 Sildvee Madis M 2 34:49,2 03:53,9 37,63
4 79 Vaab Ivar M 3 35:47,1 04:51,8 36,61
5 75 Sildvee Märt M 4 36:17,4 05:22,1 36,10
6 36 Sirvel Margus M 5 36:33,9 05:38,6 35,83
7 78 Kreegimets Robin M18 2 36:53,2 05:57,9 35,52
8 77 Toome Roland M40+ 1 37:29,4 06:34,1 34,95
9 80 Kabonen Tiit M40+ 2 38:31,4 07:36,1 34,01
10 26 Nirgi Siim M 6 38:52,5 07:57,2 33,70
11 225 Kond Kuido M40+ 3 40:28,3 09:33,0 32,37

Teisipäevakute tulemused 2014

 

Rakvere Rattapäevakute kokkuvõte

 

Rank Nimi S.a. Klass Run 1   Run 2   Run 3   Run 4   Run 5   Run 6   Run 7   Points
1 Kriit Kalle 1983 M 100 1 90 2 100 1 90 2 100 1 100 1     490
2 Rohtmets Argo 1981 M     80 4 85 3 63 15 90 2 90 2     408
3 Nirgi StenErik 1997 M18 68 10 76 5 76 5 69 9     85 3 85 3 391
4 Toome Roland 1968 M40+ 69 9 74 6 80 4 66 12 85 3 74 6 76 5 389
5 Mets Rudolf 1997 M18 85 3 72 7 72 7 85 3 72 7 72 7     386
6 Sildvee Madis 1978 M 72 7 70 8 70 8 76 5 76 5 76 5 80 4 380
7 Kreegimets Robin 2000 M14 56 22 67 11 68 10     65 13 70 8 72 7 342
8 Kond Kuido 1970 M40+ 63 15 66 12 67 11 67 11 64 14 64 14 74 6 338
9 Nirgi Robin 2000 M14 55 23     66 12 51 27 62 16 65 13 70 8 318

Rattabaas Rakvere Rattapäevakute 7. etapi tulemused

 

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Time Gap Speed
1 39 Kivioja Raimo M 1 21:49.53   43.43
2 2 Reedo Valdeko M 2 23:57.00 02:07.47 39.58
3 67 Nirgi Sten-Erik M18 1 24:04.95 02:15.42 39.36
4 7 Sildvee Madis M 3 24:31.99 02:42.46 38.64
5 32 Toome Roland M40+ 1 24:58.29 03:08.76 37.96
6 3 Kond Kuido M40+ 2 25:33.73 03:44.20 37.08
7 73 Kreegimets Robin M14 1 26:52.55 05:03.02 35.27
8 55 Nirgi Robin M14 2 26:55.96 05:06.43 35.19
9 66 Remiküll Ragnar M40+ 3 28:20.23 06:30.70 33.45
10 11 Mikenberg Erkki M40+ 4 29:32.59 07:43.06 32.08
11 33 Toome Rita N 1 30:25.67 08:36.14 31.15

Rattabaas Rakvere Rattapäevakud 2014 6. etapp tulemused

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) Sector 1 Sector 2 Time Gap Punkte
1 65 Kriit Kalle M 1 18:23.3 18:24.3 36:47.6   100
2 45 Rohtmets Argo M 2 18:58.2 19:46.5 38:44.7 01:57.1 90
3 56 Nirgi Sten-Erik M18 1 21:37.3 22:05.3 43:42.6 06:55.0 85
4 2 Reedo Valdeko M 3 21:56.8 22:04.2 44:01.0 07:13.4 80
5 7 Sildvee Madis M 4 21:54.0 22:14.4 44:08.4 07:20.8 76
6 32 Toome Roland M40+ 1 21:56.2 22:16.1 44:12.3 07:24.7 74
7 61 Mets Rudolf M18 2 23:39.3 24:02.7 47:42.0 10:54.4 72
8 29 Kreegimets Robin M14 1 23:00.0 24:45.4 47:45.4 10:57.8 70
9 67 Undrest Jaanus M40+ 2 23:51.2 24:04.8 47:56.0 11:08.4 69
10 54 Ots Kaupo M 5 24:22.2 23:35.5 47:57.7 11:10.1 68
11 64 Vaab Ivar M 6 23:51.5 24:16.6 48:08.1 11:20.5 67
12 66 Eelma Tõnu M40+ 3 24:17.1 25:02.3 49:19.4 12:31.8 66
13 55 Nirgi Robin M14 2 27:10.2 27:04.7 54:14.9 17:27.3 65
14 3 Kond Kuido M40+ 4 27:21.4 29:34.1 56:55.5 20:07.9 64
                   
                   
DNF                  
  68 Vahesaar Vallo M            
  69 Sirvel Anet N18            

Rattabaas Rakvere Rattapäevakud 2014 5. etapp tulemused

 

Koht Nr. Nimi Klass Koht 1. ring 2. ring Aeg Kaotus
1 1 Kriit Kalle M 1 18:08.3 18:29.7 36:38.0  
2 46 Rohtmets Argo M 2 19:25.3 20:09.1 39:34.4 02:56.4
3 61 Toome Roland M40+ 1 21:29.4 22:19.9 43:49.3 07:11.3
4 31 Undrest Jaanus M40+ 2 22:43.2 21:48.3 44:31.5 07:53.5
5 7 Sildvee Madis M 3 22:27.0 23:10.8 45:37.8 08:59.8
6 58 Tupits Ivo M40+ 3 22:59.6 23:04.0 46:03.6 09:25.6
7 30 Mets Rudolf M18 1 23:19.0 23:56.4 47:15.4 10:37.4
8 72 Peenema Reijo M 4 23:09.5 24:44.9 47:54.4 11:16.4
9 66 Eelma Tõnu M40+ 4 23:34.0 24:59.2 48:33.2 11:55.2
10 26 Nirgi Siim M 5 24:12.2 24:27.2 48:39.4 12:01.4
11 44 Leigri Mehis M 6 25:22.9 24:56.8 50:19.7 13:41.7
12 60 Hirs Janek M 7 25:06.1 25:35.7 50:41.8 14:03.8
13 29 Kreegimets Robin M14 1 24:31.9 28:23.8 52:55.7 16:17.7
14 71 Kond Kuido M40+ 5 25:38.0 27:23.5 53:01.5 16:23.5
15 70 Pung Indrek M 8 26:18.6 27:19.4 53:38.0 17:00.0
16 55 Nirgi Robin M14 2 26:33.3 28:28.4 55:01.7 18:23.7
17 28 Kreegimets Janis M40+ 6 28:32.0 29:43.7 58:15.7 21:37.7
18 40 Kerm Margus M40+ 7 28:50.8 30:14.7 59:05.5 22:27.5
                 
                 
DNF                
  2 Reedo Valdeko M          

Rattabaas Rakvere Rattapäevakud 2014 4. etapp tulemused

Rank Nr. Nimi Klass Koht kl Time Gap Speed Punkte
1 39 Kivioja Raimo M 1 20:45,3   44.8 100
2 1 Kriit Kalle M 2 21:15,0 00:29,7 43.7 90
3 30 Mets Rudolf M18 1 22:39,0 01:53,7 41.0 85
4 89 Johanson Raimo M 3 22:55,0 02:09,7 40.5 80
5 7 Sildvee Madis M 4 23:23,6 02:38,3 39.7 76
6 2 Reedo Valdeko M 5 23:29,3 02:44,0 39.5 74
7 36 Sirvel Margus M 6 23:39,5 02:54,2 39.3 72
8 31 Undrest Jaanus M40+ 1 23:44,4 02:59,1 39.1 70
9 75 Nirgi Sten-Erik M18 2 24:24,3 03:39,0 38.1 69
10 37 Vaab Ivar M 7 24:33,4 03:48,1 37.8 68
11 3 Kond Kuido M40+ 2 25:07,1 04:21,8 37.0 67
12 61 Toome Roland M40+ 3 25:07,4 04:22,1 37.0 66
13 60 Hirs Janek M 8 25:38,0 04:52,7 36.2 65
14 53 Evisalu Mait M40+ 4 25:39,7 04:54,4 36.2 64
15 45 Rohtmets Argo M 9 25:42,9 04:57,6 36.1 63
16 26 Nirgi Siim M 10 25:45,4 05:00,1 36.1 62
17 54 Ots Kaupo M 11 26:05,1 05:19,8 35.6 61
18 62 Rikolas Siim M 12 26:10,1 05:24,8 35.5 60
19 58 Tupits Ivo M40+ 5 26:19,3 05:34,0 35.3 59
20 51 Kallas Laura N18 1 26:34,1 05:48,8 35.0 58
21 49 Remiküll Ragnar M40+ 6 26:43,0 05:57,7 34.8 57
22 1108 Tiitus Timmo M 13 26:59,4 06:14,1 34.4 56
23 57 Aksel Indrek M 14 27:05,2 06:19,9 34.3 55
24 50 Tolli Henri M18 3 27:11,8 06:26,5 34.1 54
25 63 Seidelberg Janek M 15 27:37,2 06:51,9 33.6 53
26 59 Vestmann Rain M 16 27:42,0 06:56,7 33.5 52
27 55 Nirgi Robin M14 1 27:44,9 06:59,6 33.5 51
28 52 Rünk Joonas M 17 27:54,5 07:09,2 33.3 50
29 22 Mark Velju M40+ 7 28:09,7 07:24,4 33.0 49
30 14 Õispuu Mairis N18 2 28:18,1 07:32,8 32.8 48
31 5 Lepiksaar Egert M18 4 28:18,7 07:33,4 32.8 47
32 12 Kaarjärv Maris N 1 28:40,3 07:55,0 32.4 46
33 56 Nirgi Ahti M 18 29:20,9 08:35,6 31.6 45
34 11 Mikenberg Erkki M40+ 8 31:04,4 10:19,1  29.9 44
35 21 Vasemägi Reijo M14 2 35:37,2 14:51,9  26.1 43
36 40 Bergmann Indrek M 19 37:10,3 16:25,0 25.0 42

Rattabaas Rakvere Rattapäevakud 2014 3. etapp tulemused

 

Koht Nr. Nimi Klass (Rank) Eelsõidu aeg Punkte
1 1 Kriit Kalle M 1 02:04.3 100
2 36 Sirvel Margus M 2 02:11.0 90
3 45 Rohtmets Argo M 3 02:14.2 85
4 40 Toome Roland M40+ 1 02:20.2 80
5 24 Nirgi Sten-Erik M18 1 02:22.1 76
6 47 Hirs Marek M 4 02:23.1 74
7 49 Mets Rudolf M18 2 02:24.1 72
8 7 Sildvee Madis M 5 02:26.0 70
9 26 Nirgi Siim M 6 02:26.3 69
10 29 Kreegimets Robin M14 1 02:29.8 68
11 3 Kond Kuido M40+ 2 02:34.0 67
12 23 Nirgi Robin M14 2 02:41.6 66
13 28 Kreegimets Janis M40+ 3 02:51.0 65
14 17 Salep Robert M 7 02:53.6 64
15 48 Kruus Kristjan M 8 04:20.7 63

Rattabaas Rakvere Rattapäevakud 2014 2. etapp tulemused

Siplasemäe MTB

Rank Nr. Nimi Klass (Rank) 1. ring 2. ring Time Gap Punkte
1 40 Sirvel Margus M 1 13:37.9 13:46.2 27:24.1   100
2 46 Kriit Kalle M 2 13:46.1 13:50.8 27:36.9 00:12.8 90
3 44 Leigri Mehis M 3 13:43.4 14:17.9 28:01.3 00:37.2 85
4 45 Rohtmets Argo M 4 13:56.2 14:11.7 28:07.9 00:43.8 80
5 24 Nirgi Sten-Erik M18 1 15:47.4 15:33.2 31:20.6 03:56.5 76
6 32 Toome Roland M40+ 1 15:32.5 15:54.3 31:26.8 04:02.7 74
7 30 Mets Rudolf M18 2 15:29.3 16:02.9 31:32.2 04:08.1 72
8 7 Sildvee Madis M 5 16:41.7 16:20.4 33:02.1 05:38.0 70
9 42 Põldmaa Alo M 6 16:27.9 17:23.5 33:51.4 06:27.3 69
10 43 Kand Peeter M40+ 2 16:57.0 17:17.8 34:14.8 06:50.7 68
11 29 Kreegimets Robin M14 1 17:10.7 17:22.7 34:33.4 07:09.3 67
12 3 Kond Kuido M40+ 3 20:16.5 21:09.6 41:26.1 14:02.0 66
13 38 Trepp Janek M40+ 4 20:12.1 21:15.6 41:27.7 14:03.6 65
14 41 Sirvel Merili N18 1 22:49.3 20:48.7 43:38.0 16:13.9 64
15 4 Lepiksaar Egert M18 3 22:15.7 24:56.0 47:11.7 19:47.6 63

 

Rattabaas Rakvere Rattapäevakud 2014 1. etapp tulemused

HAWAII EXPRESS Sigala MM
Jõepere

 

Koht Nr. Nimi Klass Koht kl. Aeg Kaotus Punkte
1 1 Kriit Kalle M 1 30:16,8   100
2 39 Kivioja Raimo M 2 30:31,6 00:14,8 90
3 30 Mets Rudolf M18 1 32:34,4 02:17,6 85
4 20 Johanson Raimo M 3 32:41,2 02:24,4 80
5 9 Raja Aigar M 4 33:02,8 02:46,0 76
6 6 Sildvee Märt M 5 34:18,0 04:01,2 74
7 7 Sildvee Madis M 6 34:23,1 04:06,4 72
8 18 Põldma Mirko M 7 35:10,2 04:53,4 70
9 32 Toome Roland M40+ 1 35:23,3 05:06,6 69
10 24 Nirgi Sten-Erik M18 2 35:40,8 05:24,0 68
11 36 Sirvel Margus M 8 35:52,9 05:36,1 67
12 2 Reedo Valdeko M 9 36:28,6 06:11,9 66
13 31 Undrest Jaanus M40+ 2 36:31,6 06:14,9 65
14 34 Tuuna Toomas M40+ 3 37:31,5 07:14,7 64
15 3 Kond Kuido M40+ 4 38:17,6 08:00,9 63
16 35 Rikolas Siim M 10 38:21,1 08:04,4 62
17 26 Nirgi Siim M 11 38:30,8 08:14,0 61
18 8 Pärnik Sven M 12 38:33,9 08:17,2 60
19 37 Vaab Ivar M 13 38:51,4 08:34,6 59
20 19 Tiitus Timmo M 14 39:56,4 09:39,7 58
21 38 Trepp Janek M40+ 5 40:30,2 10:13,4 57
22 29 Kreegimets Robin M14 1 40:43,6 10:26,8 56
23 23 Nirgi Robin M14 2 40:53,5 10:36,8 55
24 10 Männik Ahti M 15 41:20,7 11:03,9 54
25 5 Lepiksaar Indrek M40+ 6 41:32,6 11:15,8 53
26 14 Õispuu Mairis N18 1 42:02,7 11:45,9 52
27 28 Kreegimets Janis M40+ 7 42:35,0 12:18,2 51
28 17 Salep Robert M 16 42:46,4 12:29,6 50
29 4 Lepiksaar Egert M18 3 43:26,1 13:09,4 49
30 33 Toome Rita N 1 44:23,1 14:06,3 48
31 12 Kaarjärv Maris N 2 44:59,2 14:42,4 47
32 25 Nirgi Ahti M 17 45:19,0 15:02,2 46
33 11 Mikenberg Erkki M40+ 8 48:12,1 17:55,4 45
34 27 Int Argen M18 4 48:21,5 18:04,7 44
35 13 Kaarjärv Marius M14 3 48:26,7 18:10,0 43
36 22 Mark Velju M40+ 9 52:05,7 21:49,0 42
37 21 Vasemägi Reio M14 4 55:08,8 24:52,0 41
38 16 Siirak Ott M 18 1:00:59,2 30:42,4 40
39 15 Kask Gunnar M 19 1:01:28,2 31:11,5 39

 

Saurus CMS @ Veebimajutus.ee