| et |      
Sisu Teisipäevakud Tulemused Rakvere rattateisipäevakud 2013, koondtulemused

Rakvere Rattapäevakud 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koondtulemused

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koht

Nr.

Nimi

1.etapp

2.etapp

3.etapp

4.etapp

5.etapp

6.etapp

7.etapp

8.etapp

Kokku (5 etappi)

1

127

Kriit Kalle

100

100

85

100

100

100

90

 

500

2

602

Kivioja Raimo

90

 

 

90

 

 

 

100

 

3

126

Põldma Mirko

85

 

74

74

85

85

80

85

420

4

81

Reedo Valdeko

80

74

72

85

74

80

74

90

409

5

68

Saar Tõnis

76

 

 

 

 

 

 

 

 

6

283

Leigri Mehis

74

 

80

67

 

 

 

 

 

7

46

Shumanov Tiit

72

67

 

 

 

 

 

 

 

8

34

Undrest Jaanus

70

76

 

68

68

 

 

 

 

9

5

Toome Roland

69

80

68

65

76

76

70

80

382

10

282

Rünk Ain

68

 

69

 

 

 

69

 

 

11

61

Kabonen Tiit

67

 

 

 

64

 

54

72

 

12

63

Kond Kuido

66

65

63

66

63

 

 

70

330

13

100

Tupits Ivo

65

 

65

61

 

72

63

 

326

14

45

Remiküll Ragnar

64

62

 

 

 

 

 

65

 

15

102

Videvik Priit

63

70

 

 

 

 

64

 

 

16

1315

Tiitus Timmo

62

 

 

 

 

 

 

 

 

17

86

Mental Erki

61

 

 

 

 

 

 

 

 

18

35

Kuusalu Ivo

60

 

 

 

 

 

 

 

 

19

50

Nirgi Sten-Erik

59

72

67

63

70

74

68

74

358

20

51

Ebber Andrus

58

68

 

 

66

70

58

67

329

21

73

Kerm Margus

57

63

 

 

 

69

 

 

 

22

53

Viidemann Mati0000

56

 

 

 

 

 

 

 

 

23

72

Suursu Mart

55

64

 

 

 

67

 

 

 

24

39

Nirgi Ahti

54

54

 

53

 

 

 

62

 

25

3

Toome Rita

53

66

 

50

62

 

55

59

295

26

465

Õispuu Mairis

52

59

 

 

59

 

 

 

 

27

13

Nirgi Robin

51

55

 

 

 

66

 

60

 

28

44

Kask Kert

50

 

 

 

 

 

 

 

 

29

12

Kabanen Kalmer

49

 

 

 

 

 

 

 

 

30

 

Rohtmets Argo

 

90

100

 

90

90

100

 

470

31

 

Kruusemann Magnus

85

76

76

 

 

 

 

 

32

 

Ots Kaupo

 

69

66

 

69

 

65

76

345

33

 

Sirvel Margus

 

 

90

72

80

 

76

 

 

34

 

Sirvel Merili

 

61

 

 

57

 

53

63

 

35

 

Reissaar Alari

 

60

 

 

 

 

 

 

 

36

 

Kaarjärv Maris

 

58

 

 

 

 

 

 

 

37

 

Nirgi Siim

 

57

 

 

 

 

 

 

 

38

 

Kreegimets Janis

 

56

 

52

58

68

51

64

298

39

 

Sigus Marko

 

 

70

 

 

 

 

 

 

40

 

Sildvee Madis

 

 

64

70

72

 

61

 

 

41

 

Neidra Rainer

 

 

 

80

 

 

 

 

 

42

 

Etverk Markko

 

 

 

69

 

 

 

 

 

43

 

Rikolas iim

 

 

 

64

 

 

 

 

 

44

 

Steinburg Greete

 

 

 

62

 

 

 

68

 

45

 

Aksel Indrek

 

 

 

60

 

 

 

69

 

46

 

Reiu Andres

 

 

 

59

 

 

 

 

 

45

 

Trepp Janek

 

 

 

58

 

 

 

 

 

46

 

Janno Janar

 

 

 

57

61

 

 

 

 

47

 

Türbsal Aimar

 

 

 

56

 

 

 

 

 

48

 

Tiitus Timmo

 

 

 

55

 

 

 

 

 

49

 

Kallas Rahel

 

 

 

54

 

 

 

 

 

50

 

Toome Relika

 

 

 

49

 

 

 

55

 

51

 

Salep Robert

 

 

 

48

 

 

 

 

 

52

 

Reiu Sven

 

 

 

47

 

 

 

 

 

53

 

Kreegimets Robin

 

 

 

46

 

64

48

57

 

54

 

Kaarjärv Maris

 

 

 

 

60

 

 

 

 

55

 

Stalberg Stair

 

 

 

 

67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kokkuvõte klassides: Mehed: 1. Kriit kalle

                                              2. Rohtmets Argo

                                              3. Põldma Mirko

                                  M40+ 1. Toome Roland

                                             2. Kond Kuido

                                             3. Ebber Andrus

                                  N        1. Toome Rita

                                  M18    1. Nirgi Sten-Erik

Saurus CMS @ Veebimajutus.ee