| et |      
Sisu Võistlused Jõudi Linnade Suvemängud, rattakross, Mõedaku, 2010

Jõudi Linnade Suvemängud, rattakross, Mõedaku, 2010

Eesti linnade 41. suvemängud
   JALGRATTAKROSS           
            Mõedaku, 26.06.2010    
                   
                   
KOHTLINNPUNKTE          
1ELVA194          
2RAKVERE194          
3SAUE178          
4KÄRDLA160          
5TÕRVA159          
6PÜSSI83          
7KUNDA60          
8JÕGEVA24          
                   
                   
PeakohtunikJüri Kruus                
                   
                   
                   
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. ring2. ring 3. ring 4. ring 5. ring 6. RingAegPunkte KOHT
7Kert Väinsalu ElvaM 0:10:000:10:09 0:10:12 0:10:27 0:10:26 0:10:451:01:5940 1
10Kristjan Randma ElvaM 0:09:530:10:17 0:10:21 0:10:51 0:10:26 0:10:511:02:3937 2
2Siim KoolmeisterKärdlaM 0:09:530:10:18 0:10:19 0:10:51 0:10:41 0:10:431:02:4535 3
18Kristjan Vidder RakvereM 0:10:130:10:15 0:10:54 0:11:19 0:11:17 0:10:521:04:5033 4
6Karli Kannel SaueM 0:10:140:10:22 0:10:47 0:11:19 0:11:19 0:10:501:04:5132 5
1Jaan KoolmeisterKärdlaM 0:10:150:10:22 0:10:44 0:11:19 0:11:19 0:10:531:04:5231 6
4Rauno Neuhaus SaueM 0:10:270:10:47 0:12:46 0:12:27 0:12:21 0:12:131:11:0130 7
3Marko Pruus SaueM 0:11:440:12:25 0:12:28 0:12:34 0:12:52  1:02:0329-1 ring8
20Helar Kriisa RakvereM 0:11:470:12:08 0:12:22 0:12:53 0:13:31  1:02:4128-1 ring9
21Urmas TreuTõrvaM 0:11:450:12:25 0:12:30 0:12:51 0:13:11  1:02:4227-1 ring10
22Reijo PeenemaPüssiM 0:11:480:13:39 0:14:09 0:14:09 0:13:45  1:07:3026-1 ring11
23Rainer Vaitmaa PüssiM 0:11:490:13:21 0:13:51 0:14:45 0:13:45  1:07:3125-1 ring12
59Riho ReinJõgevaM 0:14:280:15:27 0:15:54 0:16:16    1:02:0524-2 ringi13
16Allar Aron KundaM 0:17:050:19:19 0:19:11 0:17:47    1:13:2223-2 ringi14
11Illar Lood ElvaM 0:10:290:12:27           DNF
13Rainer Kõnd ElvaM 0:11:270:13:23           DNF
5Kert Paidre SaueM              DNS
8Erik Raadom ElvaM              DNS
9Arno Raadom ElvaM              DNS
12Rauno Viilman ElvaM              DNS
14Eero Sutt ElvaM              DNS
15Allan Mägi  ElvaM              DNS
17Ain Rünk RakvereM              DNS
19Taavi PartRakvereM              DNS
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. ring2. ring 3. ring 4. ring 5. ring 6. RingAegPunkte KOHT
26Sander Kütt RakvereM-16 0:11:460:12:46 0:13:21 0:13:23 0:13:31  1:04:4740-1 ring1
25Georg Kõivumägi ElvaM-16 0:12:360:13:14 0:14:26 0:14:02 0:13:39  1:07:5737-1 ring2
24Cristian Anton SaueM-16 0:14:110:14:16 0:14:53 0:14:50 0:15:34  1:13:4435-1 ring3
27Argo NeumannTõrvaM-16 0:14:100:31:07 0:14:53 0:14:12    1:14:2233-2 ringi4
      0:00:00 0:00:00          
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. Ring2. Ring 3. Ring 4. Ring    AegPunkte KOHT
31Alari Kannel SaueM-40 0:09:500:10:21 0:10:31 0:10:35    0:41:1740 1
35Ivo TupitsRakvereM-40 0:10:180:10:45 0:11:17 0:11:22    0:43:4237 2
29Aimar Pedari SaueM-40 0:10:500:11:10 0:11:30 0:11:30    0:45:0035 3
33Toomas Järveoja  ElvaM-40 0:10:580:11:55 0:11:45 0:11:59    0:46:3733 4
36Aivar Pärnmets RakvereM-40 0:11:050:11:49 0:11:51 0:12:00    0:46:4532 5
30Arbo Aasoja SaueM-40 0:10:590:11:53 0:12:09 0:12:02    0:47:0331 6
34Jaanus Järveoja     ElvaM-40 0:11:200:11:48 0:12:06 0:11:54    0:47:0830 7
60Vello KüttRakvereM-40 0:11:170:12:12 0:12:21 0:12:37    0:48:2729 8
28Toomas Mast KärdlaM-40 0:12:390:13:31 0:13:49 0:13:38    0:53:3728 9
37Andrus AbelTõrvaM-40 0:12:560:13:24 0:14:00 0:14:01    0:54:2127 10
32Tõiv Tamm         ElvaM-40 0:11:300:13:44 0:18:23      0:43:3726-1 ring11
38Tauno NeumannTõrvaM-40 0:13:270:14:35 0:15:55      0:43:5725-1 ring12
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. Ring2. Ring 3. Ring 4. Ring    AegPunkte KOHT
40Hillar ValkRakvereM-50 0:12:020:12:17 0:12:43 0:12:33    0:49:3540 1
41Tiit Kabonen RakvereM-50 0:12:510:13:34 0:14:09 0:13:59    0:54:3337 2
39Tarmo Järveoja  ElvaM-50 0:13:400:14:38 0:15:06      0:43:2435-1 ring3
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. Ring2. Ring 3. Ring 4. Ring    AegPunkte KOHT
43Sirje Lepik ElvaN-16 0:12:100:13:10 0:13:39 0:14:03    0:53:0240 1
44Mae Lang ElvaN-16 0:12:460:13:40 0:14:07 0:13:49    0:54:2237 2
45Meriliin TreuTõrvaN-16 0:15:060:16:04 0:16:01      0:47:1135-1 ring3
42Brita Liivamaa SaueN-16 0:15:510:19:09 0:21:10      0:56:1033-1 ring4
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. Ring2. Ring 3. Ring 4. Ring    AegPunkte KOHT
48Maarja Kuuskvere ElvaN 0:11:580:12:42 0:13:10 0:13:35    0:51:2540 1
49Kristi Aron KundaN 0:18:380:19:44 0:19:24      0:57:4637-1 ring2
47Iti-Lee Neuhaus SaueN 0:19:360:24:51        0:44:2735-2 ringi3
46Kalli Piht KärdlaN              DNS
                   
NrNimiLinnVanuse-klassStart1. Ring2. Ring 3. Ring 4. Ring    AegPunkte KOHT
56Tiina Kriisa RakvereN-35 0:14:590:15:46 0:15:28      0:46:1340-1 ring1
57Marju ToomTõrvaN-35 0:15:250:15:50 0:15:37      0:46:5237-1 ring2
51Ülle PaasojaKärdlaN-35 0:15:260:15:32 0:16:49      0:47:4735-1 ring3
54Helje Järveoja ElvaN-35 0:15:560:17:33 0:18:00      0:51:2933-1 ring4
58Laine Tops PüssiN-35 0:18:370:20:13 0:20:40      0:59:3032-1 ring5
52Helen Mast KärdlaN-35 0:18:550:22:42        0:41:3731-2 ringi6
50Kaja AntonsKärdlaN-35              DNS
53Jana Matvejeva SaueN-35              DNS
55Elen Bikejev KundaN-35              DNS
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

Saurus CMS @ Veebimajutus.ee